→ Web Sitesi Açılışına Özel 200 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo  ←

Telefonla Sipariş 05492494971
Garantili Cilt Bakımı

Garantili Cilt Bakımı Nedir?

Coy Kozmetik olarak ürünlerimizin son trend aktiflerle donatıldığını, içerisinde zararlı herhangi bir kimyasal bulunmadığını, etkisinin klinik testlerle kanıtlandığını, dermatologlarla birlikte geliştirildiğini garanti ediyoruz. Ürünlerimizin dermatolojik, stabilite, güvenlik ve mikrobiyoloji testleri de yapılmaktadır. Ürünlerimizden memnun kalmazsanız elinize ulaştıktan 15 gün içerisinde hiçbir sebep ileri sürmeden iade garantisi veriyoruz.  Kampanya dönemlerinde bu kural uygulanmaz.

Size nasıl güvenebilirim?

Dilerseniz info@coykozmetik.com adresimize mail atabilir ya da (+90) 549 249 49 71 no.lu Başvuru & Danışma hattımızı arayarak istediğiniz testleri talep edebilirsiniz. Sizinle özel posta yoluyla paylaşılacaktır.

Etkinliği klinik testlerle kanıtlanmış ne demek? Ben de kesin etki görecek miyim?

Ürünler örneğin, 12 gönüllü üzerinde 1 ay boyunca test edilmektedir. Ürünlerin cilt üzerindeki etkileri hem laboratuvar ortamında gözlemlenmekte hem de gönüllülerin geri bildirimleri alınmaktadır. Çıkan sonuçlar üzerinden etkinlik sonuçları hesaplanmaktadır. Hiçbir ürün herkese aynı oranda etki etmemektedir. Ancak ürünlerimizde muadillerine göre başarı oranı yüksek aktiflerin kullanıldığını garanti ediyoruz.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et